Купити дешеві літні і зимові шини

Деякі надекономних автовласники прагнуть кожного разу, при заміні гуми, купити шини дешево, при цьому не порівнюючи з об’єктивними причинами цієї дешевизни. Як часто буває, що економлячи копійки, власник автомобіля може поставити під удар свою безпеку або стати причиною аварії на дорогах. Найдешевші шини пропонують зазвичай компанії, які торгують покришками, що були у вживанні. І це зрозуміло, адже комісійний, використаний товар значно поступається в ціні новому. Купуючи такі шини б / у слід віддавати собі звіт в тому, що іноді візуально важко визначити яку відстань проїхала та чи інша гума, будучи в оснащенні в машині свого першого власника. Адже навіть якщо візуальні ознаки часто не видно, є деформація, сліди якої ховаються зсередини покришки, цієї такою привабливою за ціною дешевої шини.

колеса, шины, шиномонтаж, диски, износ шин, регулировка колес, диагностика шин, балансировка

Сучасні шини часто оснащуються спеціальними пристосуваннями, які вказують величину стирання протектора, в такому випадку можна легко зрозуміти, наскільки інтенсивно експлуатувалася шина перед тим, як стати товаром вдруге. У деяких спеціалізованих майстерень такі, що стали вже дешевими шини, піддають реставрації, ретельно приводячи до більш досконалого зовнішнього вигляду. Тому у автовласників, які кілька обмежені у фінансових коштах, завжди є можливість придбати дешеві зимові або дешеві літні шини, вже побували у вжитку.

Однак як тільки автовласник може дозволить собі придбати новенькі покришки, він починає пошуки магазина, торгового дому або компанії в Інтернеті, які займаються продажем нової продукції. І тут іноді підстерігає небезпека — ймовірність купити найдешевші шини, які виявляться невдалою підробкою на відомий бренд. Такі дешеві шини можуть підвести в самий несподіваний момент, адже якість гуми від невідомого виробника найчастіше досить погане, не дотримані технологічні параметри, порушена технологія виготовлення. Тут доречно провести аналогію з взуттям, коли фірма-контрафатчік підробляє оригінальні туфлі, не вміючи правильно виміряти лекало. Таке взуття хоч і буде виглядати майже досконалою, але носити її, на відміну від зручної оригінальною, буде практично неможливо. Так і покришки, які виготовив невідомий виробник, можуть позиціонуватися як шини дешево, але їздити на таких автошина буде не тільки незручно, але й небезпечно.

Тому великі компанії, будучи дилерами відомих шинних брендів, давно проводять політику, яка дозволяє знижувати ціни за рахунок великих партій продаваних покришок. Так дешеві зимові шини оригінальних моделей можна купити влітку, а відповідно, дешеві літні шини завжди можна придбати взимку. У період «поза сезоном» компанії-реалізатори шин завжди нададуть можливість зробити покупку своїм клієнтам, які значно мекономят, адже зможуть придбати шини дешево.

 Speak Your Mind

*