Ремонт двигателя Subaru ForesterРемонт, сервисное обслуживание автомобилей Subaru (050) 462-13-81

Далеко не завжди можна легко визначити момент, коли виникає необхідність у проведенні капітального ремонту силового агрегату. До уваги повинно бути прийнято ціле безліч різних чинників.

 

Значний пробіг зовсім необов’язково є ознакою того, що двигун потребує капітального ремонту. З іншого боку, незначний період експлуатації також не можна вважати достатньою гарантією справного стану силового агрегату. Мабуть, основним чинником, що визначає термін служби двигуна, є частота і регулярність виконання процедур загального та технічного обслуговування автомобіля.

 

При нормальному догляді двигун надійно прослужить протягом багатьох і багатьох тисяч кілометрів пробігу, тоді як недбайливе ставлення до виконання процедур поточного обслуговування укупі з недбалою манерою водіння можуть призвести до необхідності виконання капітального ремонту силового агрегату вже через дуже короткий термін.

 

Надмірний витрата моторного масла можна вважати сигналом про необхідність проведення перевірки стану поршневих кілець, маслоотражательних ковпачків та / або направляючих втулок клапанів. Природно, перш за все, слід упевнитися, що втрати олії не пов’язані з розвитком його зовнішніх витоків. Зверніться по допомогу до кваліфікованого фахівця, який допоможе визначити загальний стан двигуна Вашого автомобіля на підставі результатів перевірки компресійного тиску в циліндрах (див. Розділ Перевірка компресійного тиску в циліндрах) і вимірювань глибини розрідження при різних вихідних параметрах (див. Розд Діагностика стану двигуна із застосуванням вакуумметри).

 

Втрата що розвивається потужності, порушення стабільності оборотів, надмірний шумовий фон клапанного механізму, підвищена витрата пального зазвичай є досить характерними ознаками необхідності виконання капітального ремонту двигуна, особливо, коли всі ці фактори проявляються одночасно. Якщо виконання повного спектру налаштувань не допоможе в усуненні проблем, єдиним виходом з положення буде проведення загальних механічних робіт з відновлення двигуна.

 

Капітальний ремонт силового агрегату на увазі відновлення всіх його робочих параметрів до рівня, характерного для нового двигуна. У ході капітального ремонту в обов’язковому порядку проводиться заміна поршневих кілець і реставрація дзеркал циліндрів (проточка та / або хонінгування). У разі виконання проточки циліндрів проводиться підбір поршнів відповідного ремонтного розміру. Зазвичай виконується заміна корінних і шатунних підшипників, у разі необхідності може бути проведена проточка і відновлення шийок колінчастого валу. В обов’язковому порядку виконується обслуговування клапанів, стан яких на момент виникнення необхідності у виконанні капітального ремонту двигуна майже напевно залишає бажати кращого.

 

Паралельно з проведенням загальних ремонту силового агрегату зазвичай проводиться також відбудовний ремонт таких допоміжних компонентів, як стартер і генератор. У результаті ремонту параметри двигуна повертаються до значень, властивим новому агрегату, при цьому останній зможе безвідмовно прослужити ще багато хто і багато тисяч кілометрів пробігу.

 

Перш ніж приступати до виконання капітального ремонту двигуна, уважно ознайомтеся з матеріалами цієї Глави з метою теоретичної підготовки до майбутньої роботи. Зауважимо, що капітальний ремонт двигуна зовсім не вимагає від виконавця високої професійної підготовки, однак забирає досить багато часу. Слід спланувати відмову від користування автомобілем на термін не менше двох тижнів, особливо при необхідності звернення за допомогою в механічну майстерню з метою виконання окремих відновлювальних робіт. Проведіть невеликий маркетинг, перевіривши наявність у продажу потрібних запчастин, інструментів та обладнання. Завчасно приготуйте всі необхідні матеріали. Більша частина робіт може бути виконана із застосуванням звичайного набору слюсарного інструменту, однак деякі з перевірок за визначенням придатності окремих компонентів до подальшого використання вимагають застосування прецизійного вимірювального обладнання. У сумнівних ситуаціях звертайтеся за допомогою до фахівців майстерні автосервісу, які завжди допоможуть Вам визначитися в рішенні про необхідність заміни або відновлювального ремонту будь-якого внутрішнього компонента двигуна.

 

На закінчення зазначимо, що всі зусилля по виконанню відновного ремонту зношених компонентів виявляться витраченими даремно.

 

Источник http://subaru-forester.japan-auto.org.uaРемонт, сервисное обслуживание автомобилей Subaru (050) 462-13-81Speak Your Mind

*