Евакуатор у Львові — прибуткова справа

Дуже вигідним варіантом бізнесу стало надавати послуги перевезення машин евакуатором. Аварії трапляються дуже часто, крім того машини “глохнуть”, ламаються і їх треба чимось вивозити. Тому евакуатор у Львові – дуже потрібна річ.

За статистикою, у Львівській області виникає приблизно 100 ДТП за місяць, в яких пошкоджено понад двісті автомобілів. За той же час ламається кожна шоста машина. А їх у цьому регіоні понад двісті тисяч. За елементарними підрахунками, кількість машин за тридцять днів, які потребують перевезення евакуатором з технічних причин – близько тридцяти тисяч. Середня оплата евакуатора за перевозку автомобіля становить триста гривень. Загальна сума обороту за місяць приблизно 9 000 000 гривень. А оскільки в області за неофіційними даними працюють близько двохсот евакуаторів, то на кожен припадає дохід у 45 000 грн. Це, звичайно, дуже приблизні цифри і офіційно не підтверджені. Але навіть якщо поділити на три, то виходить досить непоганий заробіток.

Вживаний евакуатор можна взяти навіть за п’ятнадцять тисяч євро (165 000 гривень), значить окупиться він за найнижчими підрахунками за рік. І це вже враховуючи витрати на бензин, рекламу і обслуговування “знаряддя праці”. Надалі Ви вже будете отримувати чистий прибуток. Хіба не вигідно?

Цікаво, що міська рада для обов’язкових потреб (вивезення машин, припаркованих у недозволеному місці на штраф-майданчик) має їх тільки чотири. І то не всі справні. В середньому за місяць у Львові вивозиться до п’ятнадцяти машин. Хоча. Парковка у цьому місті – дуже відносна річ і це найкраще видно якраз туристам і відвідувачам. Тільки там Ви побачите, як ставлять машини на середній полосі дороги або на обочину вулички з двостороннім рухом, де ледь проїжджає тільки одна машина. Стоянок мало, особливо в центральній частині. Рух перенасичений, нема де навіть розвернутись, а не те що правильно припаркуватись. Але це, звичайно, владою ніколи не враховується.

Можна сперечатись про те, чи евакуатор – це необхідність, чи хороший бізнес. Мабуть, і те, і інше. Чому б не заробити, допомагаючи іншим? І їм добре, і собі непогано. Тільки от би дешевше це вартувало, було б взагалі прекрасно. Але на ціни завжди нарікали і будуть нарікати, бо людям завжди важко прощатись з грошима, навіть якщо у цьому є явна необхідність. Так що маємо, що маємо. Краще в кожній ситуації шукати плюси, ніж бачити одні мінуси.Speak Your Mind

*