Таксі. Це розкіш чи необхідність?

Ви не встигли на маршрутний транспорт? Чи зламалась машина? А може йде сильний дощ чи снігопад? А може кудись не встигаєте? Ці і ще багато-багато проблем можна дуже просто вирішити: за допомогою таксі. Це, особливо в великих містах, не замінна і дуже потрібна річ, без якої ну ніяк.

Служб є багато і кожна пропонує свої розцінки, марки машин, рівень комфорту, швидкість виконання замовлень і т.д. При чому в найбільших фірмах, допустим, Львова – по 800 — 1000 машин, які постійно на рейсі. Але й при таких показниках буває важко викликати машину. Від чого це залежить?

По-перше – великий рівень попиту. Кожен третій користується замовленими автомобілями часто. Не завжди на зміні вистачає водіїв на всіх бажаючих клієнтів. Інколи можна чекати на замовлення до години часу. Це буває рідко, але регулярно.

По-друге – зараз дуже багато машин в містах. І в час пік взагалі не можливо проїхати, особливо в центральних частинах. Вже якщо попав у тягучку, то надовго, швидше хіба-що пішки (ну, якщо відносно недалеко). У Львові, наприклад, дуже вузенькі вулички, туму там особливо важко кудись добратись. Хіба ввечері, після годинки восьмої.

Є ще такий аспект, як востребуваність в таксі по районах. Особливо, якщо різна насиченість транспортної розв’язки. Є місця, кди доїхати можна тільки машиною. А що ж робити, якщо вона зламалась, або її взагалі нема? Ну так, важкувато приходиться. От звідти і виникає висока востребуваність.

Таксі – це зараз досить дороге задоволення. Мінімалка (тобто три кілометра) коштує в маленьких містах від дванадцяти гривень, в великих – від двадцяти. А кожен наступний кілометр – в маленьких від двох гривень, а в великих – від трьох з половиною. За межами міста – від чотирьох. Пояснюють це високою вартістю бензину і поганими дорогами, після яких машина постійно потребує ремонту. І тут важко не погодитись. Хороші дороги в Україні – це рідкість, а ціни на паливо постійно ростуть і вже виходять за рамки допустимого. Створені умови, в яких і так зле, і так погано. Своя машина – не вигідно, таксі – також не вигідно, маршрутка – не завжди доступно і вчасно (це не враховуючи проблеми, що в час пік не завжди можна в неї навіть сісти).

Як кажуть, “з двох вуглин вибирають меньшу”. Тобто, потрібно шукати оптимальний варіант, який за Вашими підрахунками якщо й не буде дуже вигідним, зате не принесе суттєвих збитків. Тому рахуйте, порівнюйте і визначайте для себе найкраще.Speak Your Mind

*